AKTUALNOŚCI

NA GROMNIKA ZABRAKŁO SILNIKA
01.10.2014

Mecz zaczął się od kilku groźnych akcji podbramkowych ekipy Gromnika. Drużynie Nefrytu brakowało polotu i składnych akcji.

W 30 min meczu sędzia spotkania podyktował dla miejscowych rzut wolny z około 35 metrów od bramki Kondzia. Zawodnik miejscowych popisał się atomowym uderzeniem pod poprzeczkę i po fatalnej obronie naszego bramkarza kula wpadła do siatki. Ledwo co otrząsnęliśmyy się po stracie gola to w min. 40 musieliśmy po błędach naszej obrony pogodzić się ze straty drugiej bramki. Do przerwy przegrywaliśmy 0-2. W przerwie meczu trenejro Maciej Bielski nakazał intensywną rozgrzewkę naszym rezerwowym. Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy, 48 min za słabo grającego Tapczana wszedł Siwy a za narzekającego na uraz kolana A.Kaczora na placu gry pojawił się P.Rudziński, który tworzył wraz z M.Krawcem linię napadu. Krótko po dokonanych zmianach dał o sobie znać Lechu który brylował na lewej flance. W 65 min popularny Siwy zdecydował się na ostre wejście w pole karne ekipy rywala i mocnym uderzeniem z popularnego „Karola” wpakował piłkę do siatki. Po strzeleniu kontaktowej braki to ekipa Nefrytu rządziła na boisku,siejąc zagrożenie pod bramką Gromnika.100% sytuacji nie wykorzystali Siwy i Włodek, który minimalnie przestrzelił.

W 75 min kuropatniczanie po szybkiej kontrze i błędzie linii defensywy strzelili 3 bramkę, co totalnie podcięło skrzydła nefrycianom. W 80 min. w miejsce Miśka zameldował się P.Ziemba, a za Turka wprowadzony został Heniu.Ostatnią 4 bramkę tracimy w 88 min.
Na słowa uznania za walkę na calutkim boisku zasłużył Marcin Czyż, który harował na całej długości i szerokości boiska.