STRONA GŁÓWNA  > WIADOMOŚCI > Wybrany artykuł

 
PIKNIK ŚWIETLIC ŚRODOWISKOWYCH W JORDANOWIE ŚLĄSKIM
1 LIPCA 2018 r.

09.07.2018  

 

W niedzielę 1 lipca 2018 r. odbył się kolejny piknik świetlic środowiskowych na terenie rekreacyjnym nad zalewem w miejscu integracji społeczności lokalnej w Jordanowie Śląskim. Inicjatorem tej corocznej imprezy jest Wójt Gminy Jordanów Śląski – Pan Henryk Kuriata oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej – Pani Agnieszka Krupińska.

Wójt Gminy przywitał przybyłe na piknik dzieci, ich rodziny oraz gości, wspomniał też, że piknik jest podsumowaniem całorocznej pracy w świetlicach środowiskowych na terenie gminy, a za ten trud podziękował Paniom, które zajęcia prowadziły. Podziękowania zostały skierowane do Pań: Joanny Partyka, Doroty Sokołowskiej oraz Aliny Dobrolińskiej. Zajęcia prowadzone były w świetlicach środowiskowych w Jordanowie Śląskim, Jezierzycach Wielkich oraz w Glinicy. Panie otrzymały też symboliczne upominki.

Przy w miarę sprzyjającej pogodzie uczestnicy pikniku mieli sposobność skorzystać z wielu atrakcji, jakie były przygotowane w tym dniu dla wszystkich przybyłych.

Dzieci bardzo chętnie korzystały zarówno z przejażdżki na kucykach, jak i z dmuchawców, często też zaglądały do fotobudki, robiąc sobie pamiątkowe zdjęcia Po energetycznych harcach przyszedł czas na kiełbaskę z grilla i pyszne domowe ciasto. W tym roku dodatkową atrakcją był animator KRIS, który zabrał dzieci w muzyczną podróż”. Animacja obejmowała również kilka quizów i zabaw integracyjnych dla dzieci , a dla najaktywniejszych oczywiście były nagrody.
Tradycyjnie już część dzieci mogła skorzystać z malowania twarzy i poczuć się choć przez chwilę jak gwiazda. Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę. W tegorocznym pikniku wzięło udział ponad 120 dzieci i co najmniej drugie tyle dorosłych. Dziękujemy raz jeszcze za wspólnie spędzony czas i zapraszamy za rok.

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji pikniku należą się pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, pracownikom Urzędu Gminy, opiekunom świetlic oraz kilku innym osobom na czele z sołtysem wsi.

Kierownik GOPS
Agnieszka Krupińska

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 

 


 

 

strona główna  | do góry  |