Zdjęcie aktualności
Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej wraz z wykonaniem instalacji odnawialnych źródeł energii.
25.11.2022
Komplementarne i efektywne wykorzystanie rozwiązań w oparciu o wdrożenie systemu monitorowania i zarządzania zużyciem energii” - etap 1-szy
czytaj więcej
Projekt KTG w domu
28.11.2022
Starostwo powiatowe we Wrocławiu przy współpracy z firmą Carebits sp. z o.o. realizuje program zdrowotny "Powiat Wrocławski promuje e-zdrowie" w zakresie świadczenia zdalnego monitoringu ciąży w domu pacjentki. 
czytaj więcej
TELEKONFERENCJA
28.11.2022
Telekonferencja projektu pn. "Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej wraz z wykonaniem instalacji odnawialnych źródeł energii. Komplementarne i efektywne wykorzystanie rozwiązań w oparciu o wdrożenie systemu monitorowania i zarządzania zużyciem energii" - Etap 1-szy na dzień 29.11.2022 r.
czytaj więcej
UWAGA! WAŻNA INFORMACJA
24.11.2022
Wnioski o preferencyjny zakup węgla należy składać w sekretariacie Urzędu Gminy Jordanów Śląski do dnia 2 grudnia 2022 r. W przypadku otrzymania dodatku węglowego do wniosku należy dołączyć informację z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jordanowie Śląskim w przedmiotowej sprawie. 
czytaj więcej
Zaproszenie do udziału w pracach Komitetu Sterującego Innego Instrumentu Terytorialnego Subregionu Wrocławskiego
24.11.2022
Szanowni Państwo, W celu realizacji zasady partnerstwa przy tworzeniu i wdrażaniu Strategii Innego Instrumentu Terytorialnego Subregionu Wrocławskiego zapraszamy partnerów społeczno-gospodarczych do udziału w pracach Komitetu Sterującego.
czytaj więcej

       

WARTO WIEDZIEĆ