Preferencyjny zakup węgla na 2023 rok
02.01.2023

Szanowni Państwo,

do 20.01.2023 r. można składać wnioski o preferencyjny zakup węgla w Urzędzie Gminy Jordanów Śląski. Dokument jest do pobrania na stronie internetowej www.jordanowslaski.pl oraz w sekretariacie urzędu gminy. Gmina Jordanów Śląski otrzymała ofertę z Polskiej Grupy Górniczej (PGG) na 540 t węgla kamiennego:

  • KWK Piast - ziemowit ruch Ziemowit - Orzech - 324 t
  • KWK Wesoła - Groszek II - 216 t.

Sortyment węgla zostanie rozdysponowany wśród mieszkańców, którzy są uprawnieni do zakupu węgla po cenie preferencyjnej i złożyli wniosek w terminie, zgodnie z tym ile ton węgla dostarczy do gminy PGG.

Osoby, które składały wniosek w 2022 r. i dołączyły informację o otrzymaniu dodatku węglowego z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej nie dołączają jej ponownie - wystarczy złożyć sam wniosek.

Osoby, które nie składały wniosku o preferencyjny zakup węgla w 2022 r., a otrzymały dodatek węglowy proszone są o dołączenie informacji o otrzymaniu dodatku węglowego z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

UWAGA!!! Prosimy o składanie wniosków w terminie do 20.01.2023 r. - na tej podstawie zostanie złożone zamówienie do PGG.

Prosimy również o przemyślane składanie wniosków - za węgiel należy zapłacić z góry po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.


PLIK DO POBRANIA:


 

powrót