Wakacje z Aglomeracją Wrocławską
12.08.2021

W ubiegłym tygodniu ponad 30 dzieci z terenu naszej gminy uczestniczyło w wycieczkach oraz zajęciach sportowych, które zostały zorganizowane pn. Aglocamp Jordanów Śląski przez Urząd Gminy oraz stowarzyszenie Aglomeracja Wrocławska. Dzieci wspólnie z opiekunami odwiedziły park trampolin GO JUMP we Wrocławiu oraz aquapark Granit w Strzelinie.

Biegi na orientację oraz Ultimate fresbee również okazały się strzałem w dziesiątkę, nawet najmłodsi uczestnicy rewelacyjnie poradzili sobie z odczytywaniem mapy. Odbyły się również warsztaty plastyczne pn. Malowana Pasieka, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Ostatniego dnia zajęć pogoda uniemożliwiła uczestnikom wycieczkę na Ślężę, dzięki szybkiej decyzji organizatorów udało się pojechać do kina. Nie zabrakło również słodkiej niespodzianki od Pana Alberta Kaczora i Sklepu Irena w Jordanowie Śląskim.

Opiekunami na wycieczkach były nauczycielki ze szkoły Podstawowej w Jordanowie Śląskim p. Patrycja Marcinkowska oraz p. Anna Kożuchowska. Kierownikiem wycieczek w ramach wolontariatu była p. Olga Filipczak. Serdecznie dziękujemy opiekunom oraz kierownikowi za czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci, Panu Albertowi za poprowadzenie treningu dla fanów piłki nożnej i Pani Annie Święch z Aglomeracji Wrocławskiej za wspaniałą współpracę.

Chciałoby się powiedzieć „do zobaczenia za rok”.

powrót