Operetka Wrocławska w Jordanowie Śląskim
08.09.2021

W piątek 3 września 2021 gościliśmy u siebie Stowarzyszenie Operetka Wrocławska W pięknych okolicznościach przyrody oraz przy fantastycznej pogodzie nad zalewem odbył się koncert piosenek pochodzących z dwudziestolecia międzywojennego. Znakomici wokaliści: Mariola Augustyn, Damian Domalewski, Tomasz Maleszewski oraz tancerze Teatru Scena Kamienica przenieśli słuchaczy w podróż po kabaretowym świecie polskich przebojów E. Bodo, H. Ordonówny, M. Fogga i J. Kiepury.

Usłyszeliśmy takie muzyczne perły i szlagiery, jak: "Powróćmy jak za dawnych lat...", "Jesienne róże", "Zimny drań", "Umówiłem się z nią na 9", "Brunetki, blondynki", "Ach śpij kochanie", "Gramofonomanka", "Na pierwszy znak", Ta mała" i wiele innych niezapomnianych melodii.

Nie zabrakło także tańców retro!

Dla dzieci uczestniczących w wydarzeniu zostały przygotowane kolorowanki edukacyjne, które są dostępne dla chętnych w Urzędzie Gminy.

Stowarzyszenie Operetka Wrocławska stworzy galerię prac plastycznych dzieci z Powiatu Wrocławskiego na swoich portalach społecznościowych. W specjalnym plebiscycie będzie można zagłosować na najpiękniejsze prace. Zwycięzcy otrzymają nagrody niespodzianki.

Serdecznie dziękujemy za tak przyjemnie spędzony czas Stowarzyszeniu Operetka Wrocławska.

powrót