,,Przygoda dla Seniora”
15.07.2022

28 czerwca 2022 r. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jordanowie Śląskim realizował projekt socjalny pt. „Przygoda dla Seniora”. Autorem projektu była Pani Wiesława Król – pracownik socjalny GOPS. Projekt ten adresowany był dla seniorów po 60 - tym roku życia, mieszkańców naszej gminy, a miejscem realizacji było magiczne Arboretum w Wojsławicach.

Cała grupa naszych seniorów spisała się świetnie w roli początkujących florystów, choć z początku wszyscy byli pełni obaw, że „nie damy rady”, „ może się nie uda”. Udało się i to z jakimi efektami!!! Cała grupa pracowała z ogromnym zapałem i zaangażowaniem pod czujnym okiem florystki Pani Jolanty Supel. Nagrodą dla naszych seniorów były przepiękne flowerboxy wykonane własnoręcznie z kwiatów ogrodowych.

Oprócz warsztatów florystycznych odbył się również spacer z przewodnikiem po ogrodzie oraz ognisko z pieczonymi kiełbaskami. „Przygoda dla Seniora” zakończyła się pełnym sukcesem.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej kieruje szczególne podziękowania dla Arboretum w Wojsławicach” za pomoc w realizacji projektu oraz Pani Jolancie Supel naszej wspaniałej florystce za prowadzenie warsztatu.

 

powrót