AKTUALNOŚCI

 

A A A


 

   

   

Wytyczne Ministra Klimatu i Głównego Inspektora Sanitarnego

PLIK DO POBRANIA:

 


KOMUNIKAT DLA ROLNIKÓW
(26.03.2020)

Szanowni Państwo,

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną w kraju oraz obowiązującymi wytycznymi, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego wstrzymała organizację działań prewencyjnych o charakterze grupowym, z bezpośrednim udziałem rolników oraz członków ich rodzin, na rzecz zapobiegania wypadkom przy pracy i chorobom zawodowym rolników.
Pomimo tego, że nie spotkamy się aż do odwołania na szkoleniach, konkursach, stoiskach informacyjnych oraz pokazach, zachęcamy Państwa do poszerzenia wiedzy z zakresu zagrożeń występujących podczas pracy w gospodarstwie rolnym, oraz sposobów ich eliminacji, poprzez korzystanie z materiałów popularyzatorskich znajdujących się na stronie internetowej oraz Facebooku KRUS.

Zachęcamy również do zapoznania się z kampaniami prewencyjnymi KRUS w 2020 r., a także, do samodzielnego wykonania w gospodarstwach rolnych list kontrolnych, dzięki którym można zidentyfikować zagrożenia wypadkowe. W/w materiały dostępne są na stronie internetowej https://www.krus.gov.pl/zadania-krus/prewencja/ 

#ZOSTAŃ W DOMU

Sybilla Gancarek
Specjalista ZPRO
KRUS OR we Wrocławiu

 


 

 | STRONA GŁÓWNA  |  do góry  |